zdjęcie podium

Rok szkolny 2021/2022

Wyniki konkursu ,,Najśmieszniejszy owoc lub warzywo"

praca konkursowa dziecka z klasy 1

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim uczestnikom konkursu, prace są przepiękne i oczywiście śmieszne. Bardzo trudno było wyłonić zwycięzców z tak dużej liczby różnych prac.

W klasie 1 zwyciężyli Maria Witek i Wojtek Gabara.
W klasie 2 wyróżnienie otrzymała Ola Hodała.
W klasie 3 w kategorii praca przestrzenna zwyciężyły Asia Pietrzyk i Weronika Kwiecień, natomiast w kategorii rysunek I miejsce zajęli: Gabrysia Korwin-Kochanowska oraz Wiktor Trębicki, II miejsce Natalia Perka.
W klasie 4 wyróżnienie otrzymała Antosia Tomczuk.
Dyplomy i nagrody już czekają! Katarzyna Różalska

I miejsce w tańcu sportowym

baletnica z piłką

Mamy kolejny sukces i kolejne I miejsce Karoliny Jastrzębowskiej w tańcu sportowym !! Gratulujemy naszej mistrzyni i życzymy dalszych sukcesów tanecznych. Paulina Stępień

Relacja z XIII Łódzkiego Biegu Olimpijczyków

zdjęcie reprezentacji szkoły w biegach

Wyjazd na zawody odbył się dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Gminy Andrespol i Uczniowskiego Klubu Sportowego BEDOŃ. W sobotę 9 października uczniowie naszej szkoły wzięli udział  w XIII Łódzkim Biegu Olimpijczyków. W zawodach wzięło udział 300 uczniów z 20 szkół województwa łódzkiego. Naszą szkołę reprezentował zespół 18 osób, co pozwoliło nam uplasować się na bardzo wysokim miejscu w klasyfikacji szkół. Na szybkiej i przełajowej trasie w parku R. Baden-Powella w Łodzi, rywalizowali nasi uczniowie i pracownicy, a po biegu medale, dyplomy i nagrody wręczali: wiceprezydent Łodzi Joanna Skrzydlewska, dyrektor MOSiR Tomasz Kucharski oraz olimpijczycy – Barbara Niemczyk, Agnieszka Domańska, Elżbieta Nowak, Kazimierz Maranda, Mirosław Żerkowski, Piotr Kędzia, Mateusz Rzeźniczak.

Oto nasza reprezentacja podczas XIII Łódzkiego Biegu Olimpijczyków:
Julia Glamacińska – III miejsce w kategorii klas VII-VIII;
Feliks  Milnikel – VI miejsce w kategorii klas I-III;
Mariusz Kotelnicki – I miejsce w kategorii nauczycieli i II miejsce OPEN.

zdjęcie książki

Mamy przyjemność ogłosić wyniki Szkolnego Konkursu Pięknego Czytania.

I miejsce
Natalia Maksymiuk kl. V

II miejsce
ex aequo
Jakub Gołaszewski kl. V
Bartek Szewczyk kl. IV

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział.
K. Brzezińska-Rum
R. Rucka-Pril
M. Bilińska

Akcja proekologiczna ,,Papierowa okładka" - wyniki konkursu

ekologiczne, papierowe okładki

Dziękujemy wszystkim Uczniom, którzy wzięli udział w konkursie „Papierowa okładka” i włączyli się w działania proekologiczne szkoły. Zapraszamy Was do licznego udziału w tego typu konkursach propagujących wiedzę ekologiczną, które odbędą się w przyszłości.

zdjęcie sowy

1 października w naszej szkole już po raz kolejny obchodzony był Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. W tym dniu na lekcjach matematyki uczniowie rozwiązywali łamigłówki oraz zagadki dotyczące mnożenia. Każda lekcja z każdego przedmiotu rozpoczynała się od odpytania uczniów z kilku przykładów tabliczki mnożenia, dzięki temu nie tylko na lekcjach matematyki uczniowie mogli poćwiczyć te działania. Oczywiście odbył się konkurs na Mistrza Tabliczki Mnożenia dla klas 4-7, a oto zwycięzcy:

podium z pucharem

Karolina Jastrzębowska, uczennica klasy IV zdobyła pierwsze miejsce na turnieju tańca sportowego. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Paulina Stępień

Sukcesy w tańcu!

Lilianna Lesiak, uczennica klasy 2, zdobyła II miejsce w Turnieju Tańca Sportowego.
Gratulujemy!

I Szkolne Mistrzostwa w biegach na orientację - wyniki

Od września w klasach I-VIII odbywają się lekcje z zakresu biegów na orientację. Uczniowie po szybkim instruktażu mają okazję udziału w mini rywalizacji, podczas której przy pomocy specjalnej mapy szukają w terenie punktów kontrolnych. Część z naszych uczniów kontynuuje przygodę z tą dyscypliną sportową, biorąc udział pozalekcyjnych treningach sekcji UKS Bedoń oraz przygotowując się m.in. do zawodów które odbędą się 23.10.2021 r. – Złota Igła.
W międzyczasie w klasach IV-VIII odbyły się I Szkolne Mistrzostwa w biegach na orientację.

Przedstawiamy wyniki patroli/zespołów:

Klasa IV
I miejsce – Justyna Alwasiak, Nikola Gabara, Maja Cienkusz,
oraz patrol w składzie: Karolina Jastrzębowska, Wiktoria Kraft, Antonina Tomczuk