PLAN ZAJĘĆ

Poniedziałek

Efektywna nauka

p. R.Rucka-Prill

godz. 13.05

sala 43

VA, VB

Społeczno-emocjonalne

p. K.Brzezińska-Rum

godz. 14.00

sala 3

VI

Dydaktyczno-wyrównawcze
z j. angielskiego

p. A.Bołbot

godz. 13.05

sala 8

III

Dydaktyczno-wyrównawcze
z j. angielskiego

p. A.Turlakiewicz

godz. 14.55

sala 32

VIII

Wtorek

Rozwijające z informatyki

p. K.Bołbot

godz. 14.00

sala 37

IV, VI

Umiejętność uczenia się

p. K.Brzezińska-Rum

godz. 13.05

sala 2

VA, VB

Dydaktyczno-wyrównawcze
z j. angielskiego

p. A.Bołbot

godz. 13.05

sala 8

II

Środa

Rozwijające z matematyki

p. K.Różalska

godz. 13.05

sala 37

IV

Rozwijające z j. angielskiego

p. A.Bołbot

godz. 12.05

sala 8

II

Dydaktyczno-wyrównawcze
z matematyki

p. D.Stańczak

godz. 12.05

sala 8

III

Dydaktyczno-wyrównawcze
z matematyki

p. B.Łyczba-Wieteska

godz. 14.55

sala 3

VII,VIII

Rozwijające z j. angielskiego

p. A.Turlakiewicz

godz. 14.00

sala 32

VI

Czwartek

Rozwijające z fizyki

p. B.Łyczba-Wieteska

godz. 14.55

sala 3

VII,VIII

Rozwijające z j. niemieckiego

p. M.Milczarek

godz. 7.15

sala 2

VII,VIII

Przyrodnicze

p. A.Golińska

godz. 13.05

sala 2

VA, VI

Przyrodnicze

p. A.Golińska

godz. 14.05

sala 2

VB, IV

Piątek

Społeczno-emocjonalne

p. E.Lewandowska

godz. 13.05

sala 37

IV, V

Rozwijające z informatyki

p. K.Bołbot

godz. 14.00

sala 37

VA, VB

Dydaktyczno-wyrównawcze
z matematyki

p. D.Stańczak

godz. 12.05

sala 8

II

Rozwijające z j. angielskiego

p. A.Bołbot

godz. 13.05

sala 8

I

Rozwijające z j. angielskiego

p. A.Turlakiewicz

godz. 14.55

sala 32

VII

 

ZAJĘCIA LOGOPEDYCZNE, p. D.Niżnikowska

 

Ł. Natalia I

Ł. Dorota I

M. Jakub  I

M. Feliks I

wtorek 14.00, sala 6

Ch. Sebastian I

T. Wiktor I

K. Jakub   II

S. Bartosz II

poniedziałek 13.05, sala 6

B. Oskar   II

L. Igor     II

P. Nadia  III

P. Bartosz III

wtorek 13.00, sala 6

K. Mateusz VB

M. Jakub  VB

W. Fabian        VB

G. Jakub  VIII

piątek 7.15, sala 55

 

TERAPIA PEDAGOGICZNA

p. M. Sarzyńska

piątek 12.05

sala 49

klasa III

p. M. Sarzyńska

wtorek 13.05

sala 49

klasa VB

p. J. Chechła

wtorek 15.00

sala 37

klasa IV,VI

p. G. Niewiadomski

czwartek 14.55

sala 49

klasa VIII