Książka z napisem klasa

Egzamin ósmoklasisty

“Zapraszamy uczniów i rodziców uczniów klas VIII do skorzystania z konsultacji indywidualnych z zakresu doradztwa zawodowego (wsparcie w procesie wyboru szkoły ponadpodstawowej). Konsultacji udzielać będzie Marek Wilmowski –  współpracujący z naszą szkołą doradca zawodowy z Ośrodka Doradztwa Zawodowego Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego. Konsultacje odbywać będą się, po po uprzednim umówieniu, w aplikacji teams. W celu umówienia się na konsultację należy skontaktować się bezpośrednio z panem Markiem Wilmowskim ( mailowo – m.wilmowski@lcdnikp.elodz.edu.pl, lub telefonicznie 693 198 331).”
4. Zarządzenie nr 42/2021 Łódzkiego Kuratora Oświaty z dnia 21 czerwca 2021r. w sprawie organizacji konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych województwa łódzkiego w roku szkolnym 2021/2022
5. Zawody potrzebne na rynku pracy-obwieszczenie Ministra Edukacji Narodowej
6. Informator o łódzkich szkołach ponadpodstawowych 2022/2023
7. Oferta szkół ponadpodstawowych zawodowych 2021/2022