“Zapraszamy uczniów i rodziców uczniów klas VIII do skorzystania z konsultacji indywidualnych z zakresu doradztwa zawodowego (wsparcie w procesie wyboru szkoły ponadpodstawowej). Konsultacji udzielać będzie Marek Wilmowski –  współpracujący z naszą szkołą doradca zawodowy z Ośrodka Doradztwa Zawodowego Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego. Konsultacje odbywać będą się, po po uprzednim umówieniu, w aplikacji teams. W celu umówienia się na konsultację należy skontaktować się bezpośrednio z panem Markiem Wilmowskim ( mailowo – m.wilmowski@lcdnikp.elodz.edu.pl, lub telefonicznie 693 198 331).”
2. Zarządzenie 34/2020 Łódzkiego Kuratora Oświaty w sprawie organizacji konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych województwa łódzkiego w roku szkolnym 2020-2021
3. Zawody potrzebne na rynku pracy-obwieszczenie Ministra Edukacji Narodowej
4. Oferta szkół ponadpodstawowych