Rok szkolny 2018/2019

1. Uczennica klasy IV b Klaudia Maciejka jest laureatką Konkursu Plastycznego organizowanego przez Kuratora Łódzkiego pod tytułem “PORTRET POLAKA W STULECIU POLSKI” – wykonała pracę pastelami “Portret Marii Skłodowskiej – Curie”

2. Szkolny konkurs biblioteczny na plakat reklamujacy bibliotekę- zwycięzcy to: Nina Shalohina kl. V, Wiktoria Malej, Natalia Maksymiuk kl. II, Matylda Maksymiuk kl. VI, Nataniel Gad     kl. VII, Oliwia Ścieżko kl. I; wyróżnienie dla Huberta Chrudzimskiego kl. IVb, Helenki Fiks i Karoliny Rzepeckiej z kl. II.

3. Szkolny konkurs “Mistrz tabliczki mnożenia”- zwycięzca Jakub Ścieżko kl. VI

4. XIII Bieg Jesieni- zwyciężyła Hanna Bathelt w kategorii dziewcząt z klas IV-VI SP

5. Jesienne zawody na orientację “Złota Igła”- II miejsce zajął patrol Mp w składzie: Bartłomiej Dominiak – uczeń z klasy V, Bartłomiej Baliński – uczeń z klasy VII, Mariusz Kotelnicki – nauczyciel wychowania fizycznego. V miejsce zajął patrol Ap w składzie: Bartosz Furmańczyk, Dawid Śliwiński i Ignacy Batliński – uczniowie z klasy V, VI miejsce zajął patrol Bp            w składzie: Gabriela Zajdler i Klaudia Danielczyk – uczennice z klasy VIII, a VI miejsce w kategorii indywidualnej BM zajął Igor Małgorzaciak – uczeń klasy VIII.

6. Szkolny konkurs “Najładniejszy różaniec”- zwycięzcy: Weronika Kwiatkowska kl. III, Antonina Majkowska kl. I, Adam Duk kl. II.

7. Konkurs plastyczny “Moja Ojczyzna jest piękna” na 100- lecie odzyskania niepodległości przez Polskę dla klas młodszych- wyróżnienia: Antonina Majkowska, Oliwia Ścieżko, Lena Lesiak i Wiktoria Kraft z kl. I, Helenka Fiks, Marysia Kubus z kl. II; Franciszek Milnikel i Hanna Michalska z kl. III oraz konkurs literacki- “Dlaczego kocham moją Ojczyznę?”- wyróżnienia dla Franciszka Milnikela z kl. III i Wiktorii Malej z kl. II.

8. Szkolny konkurs plastyczny “100- lecie niepodległości”- I miejsce: Zofia Milnikel, II miejsce: Matylda Maksymiuk, III miejsce: Julia Malej; wyróżnienia: Kacper Słyszcio, Sandra Kula, Hanna Bathelt, Michał Siewiera, , Jakub Ścieżko, Michał Perka.

9. Gminny Konkurs Poezji Patriotycznej “Nasza Niepodległa”- I miejsce w kategorii kl. IV – VI otrzymał Tomasz Nowak z klasy IV b, natomiast Zofia Milnikel z klasy VI – miejsce III.          W kategorii kl. VII – VIII zwyciężyła Nikola Bernacka z klasy VII. 

10. Szkolny konkurs “My letter to Santa” (“Mój list do św. Mikołaja)- I miejsce: kl. I- Nikola Gabara, Oliwka Ścieżko, Lena Lesiak; kl. II- Lena Łęgocka; kl. III- Lena Balcerak, Emilia Kostera, Hanna Michalska; pozostałe dzieci biorące udział w konkursie otrzymały wyróżnienia.

11. Konkurs szkolny ” Najładniejszy świąteczny stroik”: I miejsce- Hubert Chrudzimski IV b; II miejsce Jakub  Witek- VII; III miejsce- Wiktoria Malej – II; wyróżnienie- Oliwia Ścieżko kl. I, Michał Perka kl. VII

12. Konkurs informatyczny na kartkę świąteczną w programie Paint: I miejsce – Jakub Ścieżko, II miejsce – Jakub Zbiciński oraz Michał Perka, III miejsce – Jakub Witek oraz Adam Michalski.

13. Szkolny konkursu profilaktyczny: I miejsce Michał Siewiera, II miejsce Jakub Pietrzyk, III miejsce Vanessa Kaniuk

14. I miejsce w V Ogólnopolskim Konkursie Kolęd i Pastorałek w kategorii “solistka”- Lena Lesiak klasa I.

15. Ogólnopolski konkurs języka angielskiego Pingwin 2018 dla klas IV- VIII- Maksymilian Łucarz – uczeń kl. IVa zajął I miejsce (na 1134 uczestników) – otrzymuje tytuł laureata oraz grawerowany dyplom i nagrodę książkową; Błażej Ojrzyński – uczeń kl. IVa zajął 5 miejsce (na 1134 uczestników) – otrzymuje tytuł laureata oraz dyplom i nagrodę książkową, Mikołaj Ojrzyński – uczeń kl. IVa zajął 7 miejsce (na 1134 uczestników) – otrzymuje dyplom wyróżnienia, Maja Dzik – uczennica kl. IVa zajęła 7 miejsce (na 1134 uczestników) – otrzymuje dyplom wyróżnienia, Bartosz Lauk – uczeń kl. VI zajął 9 miejsce (na 1077 uczestników)- otrzymuje dyplom wyróżnienia, Jakub Ścieżko – uczeń kl. VI zajął 9 miejsce (na 1077 uczestników) – otrzymuje dyplom wyróżnienia.

16. Mamy laureata! Uczeń klasy VIII – Piotr Prill został laureatem Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii.
Nagrodą dla Piotra (określoną przez Łódzkiego Kuratora Oświaty) jest pierwszeństwo w naborze do wybranej przez niego szkoły ponadpodstawowej.

17. XIII Archidiecezjalny Konkurs Biblijny “Ewangelia wg św. Łukasza”- Hanna Bathelt kl. V- 14 miejsce, Jakub Ścieżko kl. VI- 22 miejsce, Katarzyna Szymczak kl. V- 27 miejsce.

18. II miejsce w Wojewódzkim Międzyszkolnym Konkursie Wiedzowym “Od Lolka bramkarza do Jana Pawła II”. Reprezentacja szkoły: Magdalena Alwasiak, Nikola Bernacka, Hubert Furmańczyk.

19. Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego Galileo 2019 dla uczniów klas IV – VIII.
1. Błażej Ojrzyński uzyskał tytuł laureata – otrzyma grawerowany dyplom oraz nagrodę książkową.
2. Mikołaj Ojrzyński uzyskał tytuł laureata – otrzyma dyplom i nagrodę książkową.
3. Maksymilian Łucarz, Tomasz Nowak, Natalia Wróblewska, Maja Dzik, Jakub Ścieżko oraz Michał Siewiera uzyskali tytuł laureata.
4. Hubert Furmańczyk otrzyma dyplom wyróźnienia.

20. Ogólnopolski Konkurs z Języka Polskiego Galileo 2019. Wyniki: Błażej Ojrzyński (klasa IV a)- otrzyma dyplom laureata i nagrodę książkową, tytuł laureata uzyskali: Mikołaj Ojrzyński, Maja Dzik, Weronika Polakowska (klasa IV a), Hanna Bathelt, Katarzyna Szymczak, Marceli Beczek (klasa V), Jakub Ścieżko (klasa VI), dyplom wyróżnienia otrzymają: Natalia Wróblewska, Maja Cichórz, Martyna Witerek, Oliwia Przyłęcka, Aleksander Trębicki, Nina Shalohina, Aleksander Bilicki, dyplom uznania otrzymają: Hubert Chrudzimski, Maja Binkowska  i Michał Siewiera.

21. Szkolny konkurs wiedzy o Unii Europejskiej: I miejsce – Nikola Bernacka ( 87%), II miejsce – Jakub Witek (60%), Michał Perka ( 60%), III miejsce – Hubert Furmańczyk ( 47%)

22. Wyróżnienia w międzynarodowym konkursie matematycznym „Kangur” otrzymali uczniowie:
Z klasy IV: Tomek Nowak, Martyna Witerek, Maja Cichórz,
Z klasy V: Oliwia Przyłęcka, Marceli Beczek,
Z klasy VI: Jakub Ścieżko,
Z klasy VII: Michał Perka

23. Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Ogólnej “Synapsik”- Laureaci z klasy I:
1. Wiktoria Kraft – 96,2%
2. Lena Lesiak – 94,2%
3. Milena Cynar – 92,3%
4. Nikola Gabara – 92,3%
5. Antonina Majkowska – 92,3%
6. Oliwia Ścieżko – 92,3%
7. Antonina Tomczuk – 90,4%

24. Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Ogólnej “Synapsik”- najwyższe wyniki w klasie II uzyskali: Natalia Maksymiuk- 86%, Bartosz Prill- 84%, Nadia Polakowska i Maria Kubus- po 80%.

25. Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II ” OLimpus” . Udział w konkursie wzięło ponad 3000 uczniów z całej Polski. Oto wyniki:
I poziom /kl.IV-VI/
Jakub Ścieżko-20 miejsce i dyplom uznania
Klaudia Lesiak- 28 miejsce i dyplom uznania
Adam Michalski-29 miejsce i dyplom uznania
Aleksander Trębicki- 49 miejsce i dyplom uznania

II poziom /od klasy VII do III kl. gim/
Nikola Bernacka-33 miejsce i dyplom uznania
Magdalena Alwasiak- 41 miejsce i dyplom uznania
Hubert Furmańczyk-41 miejsce i dyplom uznania
Jakub Witek-48 miejsce i dyplom uznania

26. Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego Panda 2019:
1. Maksymilian Łucarz kl. IV a – 1 miejsce, grawerowany dyplom laureata, nagroda książkowa;
2. Mikołaj Ojrzyński kl. IV a – 7 miejsce, dyplom wyróżnienia;
3. Błażej Ojrzyński kl. IV a – 7 miejsce, dyplom wyróżnienia;
4. Jakub Ścieżko kl. VI – 6 miejsce, dyplom wyróżnienia;
5. Hubert Furmańczyk kl. VII – 7 miejsce, dyplom wyróżnienia.

27. Ogólnopolski Konkurs Fizyczny EUREKA

Dyplom za bardzo dobry wynik otrzymuje uczeń klasy 7a – Michał Perka.
Dyplomy wyróżnienia otrzymują uczniowie klasy 7a – Hubert Furmańczyk i Jakub Witek
oraz uczeń klasy 8a – Bartłomiej Kot.
Dyplomy uznania otrzymują uczniowie klasy 8a:
Julia Iwan
Aleksander Ogrodowczyk
Piotr Prill
Miłosz Siekaczyński
Jakub Zbiciński

Skip to content