rysunek przedstawia Kobietę z czworgiem dzieci

Witamy w Bedońskim  Przedszkolu w roku szkolnym 2022/23.

W naszym przedszkolu, pięknie położonym nieopodal lasu, funkcjonują trzy oddziały:

Grupa 1 ,,Smerfy” (dzieci 4- 5-letnie ) – mgr Monika Górnik, mgr Katarzyna Wawrzeńczyk

SMERFY starają się zgodnie bawić, lubią wykonywać prace plastyczne oraz bawić się przy muzyce… Gdy tylko pogoda pozwala Smerfy chętnie bawią się na powietrzu. Podczas odpoczynków poobiednich słuchają bajek i muzyki relaksacyjnej. Numer kontaktowy do sali 42 2323618.

zdjęcie sali przedszkolnej

zdjęcie sali przedszkolnej

zdjęcie sali przedszkolnej

Grupa 2 „Krasnoludki” (dzieci  3-4letnie) – mgr Małgorzata Wielgosińska, mgr Joanna Chechła.
KRASNALE to bardzo miłe istoty. Spędzają radosne dni przedszkolne w krasnoludkowej sali. I jak to Krasnale- na pierwszy rzut oka do siebie podobne, to jednak każdy z nich jest niepowtarzalny. W grupie Krasnali znajdziemy: Wesołka, Nieśmiałka, Śpioszka i Mędrka. Pomimo różnic i drobnych sprzeczek, krasnoludkowa grupa żyje w zgodzie, wzajemnie sobie pomaga, a jej motto brzmi: ,,Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego”.  Numer kontaktowy do sali 42 2323619.

Zdjęcie sali przedszkolnej

Zdjęcie sali przedszkolnej - ściana z szafkami

 

Grupa 3 ,,Misiaczki” ( dzieci 6- letnie ) –  mgr Katarzyna Hejman

Jesteśmy coraz starsi i coraz więcej rzeczy nas ciekawi i interesuje. Uczymy się poprzez zabawę. Poznajemy bliższe i dalsze otoczenie, poszerzamy swoje wiadomości i zdobywamy nowe, doskonalimy mowę,  myślenie, sprawności i umiejętności. Do przedszkola przychodzimy chętnie, ponieważ dzieją się tu ciekawe rzeczy, codziennie czeka na nas coś nowego i fascynującego. Każdy dzień to nowa przygoda… Numer kontaktowy do sali 42 2323613.

Skip to content